SKANÖRS ELBYRÅ AB – ELEKTRIKER I SKÅNE

Vi är certifierade elektriker och utför installationer i hela Skåne

Skanörs Elbyrå AB startades 1970 och har för närvarande 11 anställda. Vi har kontor i expansiva Malmö och i Skanör. Vi utför allt från mindre serviceuppdrag till entreprenader inom elinstallationer, kameraövervakning, brandlarm, porttelefon, passersystem och gemensam el för bostadsrättsföreningar, smarta hem lösningar, ljud- och bildinstallationer och säkerhetssystem.

Vi erbjuder serviceavtal utifrån kundens behov, allt ifrån modern teknik till kontroll och övervakning av el-anläggningar. Ett avtal med oss innebär service samma dag på Er anläggning.

Magnus Persson

Arbetsledare/elektriker

0705-475022magnus.p@skanorselvvs.se

Fredrik Agnvik

Elektriker

0766-450107fredrik@skanorselvvs.se

Christoffer Vikerskog

Elektriker

0763-919231christoffer@skanorselvvs.se

Ola Larsson

Elektriker

0735-371558ola@skanorselvvs.se

Robin Persson

Elektriker

0760-276417robin@skanorselvvs.se

Magnus Samuelsson

Elektriker

0766-475251magnus.s@skanorselvvs.se

Patrik Johansson

VD/ägare

0705-475222patrik@skanorselvvs.se

Lars Lindvall

Elektriker

0763-146941lars@skanorselvvs.se

Anton Jeppson

Elektriker

0763-101385anton@skanorselvvs.se

Elektriker

Niclas Pihlqvist

Elektriker

0760-329700niclas@skanorselvvs.se

Ursula Hansson

Ekonomiansvarig

0706-189747ursula@skanorselvvs.se

Zacki Schöld

Elektriker

0763-118146zacki@skanorselvvs.se

Hör av dig!

Vill du veta mer om våra tjänster är du varmt välkommen att höra av dig till oss här genom formuläret.

Självklart går det också bra att ringa eller maila direkt!

KONTAKTA OSS

Skanörs Elbyrå AB & Skanörs VVS AB

Tel: 040 - 47 52 22

E-post: info@skanorselvvs.se

Öppettider

Mån-fre 7-16

(lunchstängt 12-13)





Adress
Box 9
239 21 Skanör

Besöksadress:
Falsterbovägen 34B
239 41 Falsterbo



Emilstorpsgatan 6
212 28 Malmö